125 Yıllı Aşkın Tecrübe

Rebul Eczanesi, 1895 yılında Jean Cesar Reboul tarafından İstanbul Beyoğlu’nda Grande Pharmacie Parisienne (Büyük Paris Eczanesi) adıyla kurulur.

Cumhuriyet tarihinin ilk eczacılarından Kemal Müderrisoğlu’yla uzun yıllar süren çalışmaları; 1938 yılında Türk halkını lavanta kolonyası ile tanıştırır. Eczane, aynı bir kozmetik atölyesiymiş gibi, lavantalı sabunlar, yüz ve vücut kremleri de üretmeye başlar.

Rebul Lavanda Kolonyası, kısa süre içinde Pera’nın erkekleri başta olmak üzere, İstanbul beyefendilerinin kokusu haline gelir. Atelier Rebul markasının ilham aldığı atölye, Rebul eczanesi, ilk yerinde varlığını hala devam ettiriyor. 125 yıl öncesinin eski kozmetik atölyesinden esinlenen Atelier Rebul ise şimdi mağazalarıyla, sizler için nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getiriyor.

2013 yılında ilk mağazasıyla sevenlerine ulaşan Atelier Rebul, bugün Türkiye’de ve yurt dışındaki mağazalarında koleksiyonlarını sergilemekten mutluluk duyuyor.

E X C L U S I V E
OT E L KO L E K S İ YO N L A R I

Bir asırdan fazladır mutlu anların olmazsa olmazı Atelier Rebul, Exclusive Otel Koleksiyonları ile yerli ve yabancı konuklar için de vazgeçilmez
olmaya devam ediyor. Atelier Rebul, Exclusive Otel Koleksiyonları ile
duş jelinden şampuana, sabundan saç bakımına, eşsiz güzellik ve bakım ürünleri ile otellerin atmosferine ayrıcalık katıyor.